Çatlak Tedavisi

Fibroderms çatlak onarımı, deride çeşitli sebeplerden dolayı oluşan çatlakların giderilmesinde yepyeni bir metot olarak ortaya çıkmıştır. Deride oluşan çatlaklarla ilgili bugüne kadar yapılan bir çok çalışma boşa gitse de Brezilya menşeili çatlak onarım metodu sayesinde, çatlaklar artık giderilebiliyor.

Çatlak Onarımı Nasıl Yapılıyor?

Çatlaklar önce vakumlanarak bölgedeki kan akışı hızlandırılıyor. Hemen ardından striort metodu ile çatlakların giderilmesi sağlanıyor. Çatlak onarımında %90’a yakın sonuç veren bu metod, mucizevi etkiler yaratıyor.
Hamilelik çatlakları
Hızlı kilo alıp verme sonucu oluşan çatlaklar
Yoğun egzersizler nedeniyle oluşan çatlakların tümünde, 1-3 seans arasında %90’a yakın çatlak onarım sonucu almak mümkün.
Ameliyata ve operasyona gerek duymadan 1-3 seans arasında çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Çatlak Onarımı Nedir?

Vücuttaki çatlak problemi, bir deri yırtılması problemidir. Sıklıkla kadınlarda görülen deri yırtığı görüntüsünün en önemli nedenleri; ani kilo alıp verme, gebelik, vücudun nem ve su oranının yeterli düzeyde olamamasıdır. Tabii cilt yapısı ve genetik faktörler de bu konuda ciddi etkendir. Her kişinin cilt yapısı ve metobolojik faaliyetleri farklı yapıdadır. Bu deri yırtıklarının oluşumunu engelleyecek bir uygulama henüz bulunmamıştır.

Ancak artık FİBRODERMS ile bu yırtıkları ortadan kaldırmak mümkün.
FİBRODERMS bir deri yırtığı onarım programıdır. Güney Amerika menşeli bir cihaz, yöntem ve ürünler bütünüdür. Cihaza artı olarak ürünleri ile kişinin deri yırtığı görünümlü bölgelerinde 3 seansta yüksek oranda net sonuçlar veren mucizevi bir işlemdir.

FİBRODERMS sıradan bir vakum yöntemi olmayıp, deri yırtığı onarım için özel barlar içerir ve sistemi ayarlanmış kombine bir uygulamadır. Deri yırtığı izleri elastik liflerin kopması sonucu üst derideki yan etkileri ile birlikte alt deride süreklilik göstererek oluk türü ve gelişim derecesine göre yara izine benzer yapıda zararsız karakterde cilt yüzeyindeki değişikliklerdir. Bu tür lezyonlar hipotrafik, düz çizgili ve bazen dalgalıdır. FİBRODERMS bir cilt altı işlemi olmadığı için alerjik bir duruma, yaraya ve kanamaya kesinlikle sebep olmaz. Sorunsuz ve konforlu bir uygulamadır.
Gözle görülür kırışıklarda azalma . akne, pigmentasyon giderimi, tek seferde temizleme, hidrasyon ve antioksidan sağlar.

Enjektörsüz uygulaması dolayısı ile rahatsızlık vermez.
FİBRODERMS’in bir diğer özelliği de VAKUM TERAPİ’dir. Fibroderms cihazı, vücudumuza vakum terapi yöntemi ile vücut şekillendirme yapmaktadır. Spor yapmaya vakti olmayan kişiler için birebir bir işlem niteliği taşıyan vakum terapi ile popo ve göğüs şekillendirme sağlanır.

error: Korumalı İçerik !! Security Wall By Arda Yücel !!
Open chat
Whatsapp İletişim